Погодження зовнішньої реклами в м.Чернівці

Отримання дозволу на встановлення рекламних конструкцій – невід’ємна частина процесу, пов’язаного з появою вивісок на фасадах будівель. Відповідно до Закону “Про рекламу”, розміщення будь-якої конструкції на фасадах будівель повинно бути затверджено у відповідних державних органах.

Причому, узгодження зовнішньої реклами необхідно, навіть якщо будівля або земельна ділянка, повністю знаходиться в приватній власності.
Для консультації з питань узгодження зв’яжіться з нами по тел. (0372) 586-086, (0372) 524-410 або напишіть на електронну пошту: reclama@contrast.cv.ua наші менеджери оперативно опрацюють запит і зв’яжуться з Вами.

Зовнішня реклама в м.Чернівці вимагає узгодження і дозволу на її розміщення. Порядок узгодження, а також розмір плати до фонду міста за рекламні носії регламентуються Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами. (Затвердженого рішенням від 27.09.2012 №629, із змінами згідно рішень №1178 від 27.03.2014, №153 від 04.04.2016). В середньому на узгодження йде не менше 2 тижнів. Для отримання дозволу необхідно надати дизайн-проект в 3 примірниках і ряд додаткових документів, список яких наводиться нижче.

Список документів для отримання дозволу на рекламу в м.Чернівці:

  • Заява замовника (на бланку)  Скачати
  • Копія свідоцтва про державну реєстрацію (перереєстрацію) або виписка ЄДР (для юридичних осіб та приватних підприємців).
  • Копія паспорта (1, 2 і сторінка з відміткою про реєстрацію за місцем проживання) – для громадян.
  • Копії документів, що підтверджують право власності (користування) на будівлю, приміщення. Якщо приміщення в оренді, в договорі має бути прописано згоду власника на розміщення реклами.
  • Проект (паспорт) інформаційної фасадної вивіски (в трьох примірниках).

При необхідності до заяви додаються:

  • Довіреність на ім’я представника, який погоджує паспорт (бланк)
  • Наданий для отримання адміністративної послуги пакет документів залишається в архіві відділу.
  • Два примірника паспорта інформаційної вивіски повертаються заявнику.

Важливо враховувати вимоги закону про рекламу: реклама повинна бути етичною і не ображати почуття громадян. У рекламі не повинні фігурувати такі прояви емоцій, як жорстокість, насильство, оголене тіло, алкоголь, тютюн, азартні ігри і т. д.

У зв’язку з частими змінами деяких форм та порядку узгодження рекомендуємо зв’язатися з нами для отримання безкоштовної та докладної консультації по узгодженню реклами.