Лайтиксы RAYGLER

Дорогі клієнти, партнери пропонуємо вашій увазі цікаве рішення на ринку світлової реклами – ультратонкі світлові панелі, які забезпечують рівномірне яскраве світіння по всій площі.

І так, вашій увазі лайтікси компанії RAYGLER GROUP.

  • Серії Classic – світлові панелі з профілем в стилі HI-TECH для інтер’єрного оформлення.
  • Інтер’єрні світлові панелі з підвищеною яскравістю Crystal Lux, Lumix.
  • Серії Magnetic – з магнітним кріпленням лицьовій панелі.
  • Антивандальні вуличні лайтікси серії Outdoor.

Світлові панелі серії «Classic». Яскравий рекламний носій бездоганної якості з профілем в стилі HI-TECH.

Товщиною із сірникову коробку, стильні і легкі панелі цієї серії відмінно впишуться в інтер’єр торгової або фінансової установи, підкреслять лаконічність оформлення бізнес-центрів.
різновиди:
«Classic Mobile» – на струмопровідних тросах; 
«Classic Slim», «Classic Ultra Slim» – тонкі та ще більш тонкі світлові панелі.
ultraslim6-145x194ultraslim2-145x194ultraslim8-145x194

Світлові панелі серії «Crystal Lux». У прозорому корпусі з ажурним світінням по периметру, з яскравим ореолом, що підкреслює зображення, лайтікси Crystal Lux з вашою рекламою просто притягують погляди ваших потенційних клієнтів.Горизонтальні та вертикальні, настінні, підвісні та настільні панелі серії CRYSTAL підійдуть для будь-якого стильного інтер’єру. Найбільш популярні в HoReCa, дизайні інтер’єрів, просуванні торгових марок в місцях продажів, в нічних клубах, культурно-розважальних закладах.
crystalmobile7-145x194 crystal_lux_02-129x194 crystal_lux_03-129x194 crystalmobile5-145x194
«Crystal Mobile» – на струмопровідних тросах, що дає власникам лайтіксов цієї модифікації практично повну свободу вибору місця їх розміщення в просторі.
Crystal RGB – основна відмінність даної моделі полягає в можливості управління 8-ми квітами контражурного підсвічування. При цьому, саме зображення підсвічується ідеально білим і рівномірним світлом, що не впливає на передачу кольору зображення і передає рекламну інформацію без спотворень.

«Lumix». Сама витонченість! Стильна реклама сучасних ультрамодних та гламурних брендів буде привертати загальну увагу на лайтіксах серії Lumix, завдяки ефектному глянцевому вигляду лакованого профілю і підвищеної яскравості лайтіксов цієї серії. Абсолютно плоске блискуче лаковане обрамлення Lumix ненав’язливо і вигідно підкреслить переваги рекламованих брендів, надаючи додаткові асоціації з шикарністю  та з розкішшю вашої продукції.

«Magnetic». Магнітне кріплення, яка дозволяє змінювати зображення максимально швидко і зручно і одночасно захищає його від несанкціонованого доступу – відмінна риса яскравих, витончених і модних лайтіксов серії Magnetic з ідеально рівним профілем. Не потрібно нічого відкручувати – досить скористатися спеціальним присоском, що йде в комплекті.
magnetic2-145x194magnetic6-145x194
Якщо вашій компанії потрібний сучасний та яскравий рекламний носій бездоганної якості, і ви плануєте часто оновлювати зображення – лайтікси серії Magnetic стануть для вас ідеальним рішенням, тому що піднесуть вашу рекламу в найвигіднішому світлі та дозволять змінювати інформацію з небаченою досі зручністю та швидкістю, при цьому оберігаючи її від неприємних випадковостей.

«Outdoor». Корпус виробу абсолютно герметичний і захищений від атмосферних опадів. Корпус оснащений дверцями з антивандальним замком. Лайтікс забезпечений водостійкими і вологозахищеними резисторами. Тип підсвічування – торцева підсвітка чотиришарової пресованої акрилової матриці, джерело живлення має універсальний діапазон вхідних напруг і забезпечує живлення світлодіодних лінійок потужністю від 3,6 до 95 ВТ в діапазоні температур від -35 до + 50 ° C при конвекційному охолодженні, стандартні функції включають захист від короткого замикання, перевантаження.

Наші роботи

[Recent max = “10” id = “16” /]