Рекламна поліграфія

У нас ви можете замовити дизайн, верстку та друк рекламної поліграфії, а саме:

Листівки, флаєра

listovki

Односторонній або двосторонній аркуш паперу, рекламного або інформаційного змісту.

Буклети (від англ. booklet – книжечка)

buklet

Друкована продукція, зовні схожа з брошурою, але більш складної конструкції і опрацьованого дизайну.

Брошури, каталоги, проспекти

broshura

Брошура – вид друкованої реклами, неперіодичне друковане видання книжкового типу, зазвичай невеликого об’єму (1 – 5 аркушів).

Каталог дозволяє отримати повну інформацію про товари або послуги фірми з використанням барвистих фотографій, детального опису продукту і ціни. Виконання брошур буває найрізноманітнішим – від текстових брошур, надрукованих на газетному папері,  до повнокольорових, виконаних в чудовій якості.

Рекламний проспект – та ж брошура, яка, як правило, докладно рекламує окремий продукт (товар), або ж саму компанію.

Календарі

kalendar

Календарі-тріо настінні – важко уявити офіс, в кімнатах якого не висить на стіні календар. Це є хорошим приводом для подарунка Вашим клієнтам та партнерам барвистого календаря з Вашою рекламою.

Календарі-будиночки настільні – завжди під рукою, завжди на виду. Зручна календарна сітка, державні свята червоним кольором, ненав’язлива реклама Вашої фірми і –  готово! На пружину можна закріпити листки з місяцями, а можна в цілях економії коштів надрукувати на одному полі цілий рік.

Календарі кишенькові – стандартний розмір 10х7 см.

Листівки привітальні

otkritki

Листівка – це те, без чого не обійдеться жодна фірма! Новий рік, будь-яке інше календарне свято, дні народження партнерів – неодмінний привід для того, щоб написати теплі слова. Розмір листівки може бути будь-яким – все залежить від Вашої фантазії.

Величезний вибір дизайнерських паперів, висічка, стерео- або варіоеффекти, атласні стрічки, блістерні лаки, аплікація … Що буде наступним у оформленні листівки – вирішуєте тільки Ви.