“Робити гроші без реклами може тільки монетний двір” /ТОМАС МАКОЛЕЙ/

Небагато про РА «Контраст»

Рекламне агентство «Контраст» працює на ринку реклами з 2003 року. Основна діяльність компанії проектування і виготовлення зовнішньої реклами, широкоформатний друк, поліграфія.

Ми компанія виробник – всі роботи виконуються на власних виробничих потужностях, що дає можливість виконати рекламу високої якості в короткі строки.

За більш ніж 10 років роботи, на ринку реклами ми завоювали довіру клієнтів і партнерів, які високо цінують наш професіоналізм і набутий досвід.

Основні етапи розвитку підприємства «Контраст»

grafik_rozvutku (1)

Початок 2017-го – засновники Спілки рекламістів та рекламодавців Буковини, вступ до Української асоціації візуальної індустрії
Рік 2016 – для зручності спілкування з нашими клієнтами ми встановили IP-телефонію. Впроваджено систему планування роботи на базі Bitrix24 для максимально швидкого реагування на запити наших клієнтів.
Рік 2015 – розширення штату співробітників (в тому числі відділ дизайнерів і швидка широкоформатний друк «на місці») і структури підприємства, тепер у Вашому розпорядженні більше 35-ти співробітників, які з радістю попрацюють над Вашим замовленням.
Рік 2014 – систематизація внутрішньої системи управління замовленнями. Тепер замовлення до Вас надходить набагато швидше.
Рік 2013 – поповнення автопарку телескопічною вишкою, на базі Mercedes-Benz 410
Рік 2012 – розширення виробничої бази широкоформатного друку
Рік 2011 – реєстрація під назвою «Контраст», відкриття першого в Україні напряму малотиражною широкоформатного фотодруку металізованими і білими чорнилами
Рік 2010 перенесення виробництва в центральну частину міста, що дало можливість прискорити виконання замовлень
Рік 2009 істотне розширення виробничої бази широкоформатного друку
Рік 2008 – відкриття напрямків лазерної порізки та гравіювання матеріалів, тамподрук
Рік 2007 – відкриття напряму фрезеро-гравірувальних послуг,  розширення напрямку інтер’єрного друку
Рік 2006 – організація виробничої бази широкоформатного друку
Рік 2005 – відкриття напрямку інтер’єрного фотодруку
Рік 2004 – відкриття напрямку зовнішньої реклами
Рік 2003 – початок діяльності (поліграфічні послуги, трафаретний офсетний друк)

Контраст – сьогодні:

Офіс в центрі м.Чернівці.
Власна виробнича база в м.Чернівці (слюсарно-зварювальний та макетно-складальний цех, ділянка широкоформатного друку, власний фрезерно-лазарна ділянка, монтажна та сервісна бригада, транспорт)

Наші переваги:

Висока якість робіт
Багаторічний досвід, професіоналізм
Рішення широкого кола виробничих завдань
Величезний парк обладнання на власній виробничій базі
Кращі ціни: ми гнучко знаходимо найкращі з можливих варіантів ціноутворення, дилерська ціна агентствам.
Ми з радістю проконсультуємо Вас і відповімо на Ваші питання: купити світлову вивіску Чернівці, з чого зроблена світлова вивіска, замовити світлові букви із пластику, підсвічування діодами вивіски, замовити візитки Чернівці, скільки коштує зовнішня реклама, неонова підсвітка, виробник світлової реклами Чернівці, що таке наружка, світлова вивіска, замовити світлові букви Чернівці, ціна зовнішня реклама, календарі, флаєра, буклети, запрошення, конверти, бланки, плакати, афіші, папки, оракал, друк на оракале, плотерна порізка, бирки, цінники, пластикові карти, посвідчення, Біг борди Чернівці, що таке банер, друк на банері, як підібрати банер, самоклейка, підсвічування букв світлодіодами, широкоформатний друк, друк на полотні, об’ємні світлові букви і багато іншого.
Насправді останній абзац був SEO просування … сорри за пустощі;)